.

.

Dongdexiu Видиме Замена на Делови за Huawei Уживаат 5 / Y6 Про Батеријата на Задниот Поклопец Телефон Додатоци

Dongdexiu Видиме Замена на Делови за Huawei Уживаат 5 / Y6 Про Батеријата на Задниот Поклопец Телефон Додатоци

Мислење на купувачите:

DEN 2342.40
Износ
Залиха

[Висок Квалитет] 100% сосема нова фабрика,безбедно и издржливи. [Видиме Замена Додатоци] Замени старите и оштетени мобилен телефон додатоци со нови, правење на вашиот телефон покорисно отколку било кога. [По-продажбата на Гаранција] Ако имате било производ или логистички проблеми, ве молиме контактирајте со нас да се реши.Видиме Замена На Делови За Huawei Уживаат 5 / Y6 Про Батеријата На Задниот Поклопец Телефон Додатоци.

Декларирани својства

Најдобри предлози