.

.

DDTAO за Meizu У20 / Meilan У20 Стакло Батеријата на Задниот Поклопец со Лепило(Црн) (Боја : Црна)

DDTAO за Meizu У20 / Meilan У20 Стакло Батеријата на Задниот Поклопец со Лепило(Црн) (Боја : Црна)

Мислење на купувачите:

DEN 424.80
Износ
Залиха

Телефон задниот поклопец.За Meizu У20 / Meilan У20 Стакло Батеријата на Задниот Поклопец со Лепило(Црна).Телефонот назад cover1. Висок квалитет на батеријата на задниот поклопец замена за Meizu У20 / Meilan У20. 2. Замени скршен или нефункционален задните домување со нова. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Декларирани својства

Најдобри предлози