.

.

JYMBK Обука Фитнес Тренингот Станица Прилагодливи Салата Моќ Кула & Кула, Натопи Станица, се Повлече-Up Бар, Push-Up Костец, Мулти-Функционална Обука Опрема Затворен Дом Са

JYMBK Обука Фитнес Тренингот Станица Прилагодливи Салата Моќ Кула & Кула, Натопи Станица, се Повлече-Up Бар, Push-Up Костец, Мулти-Функционална

Мислење на купувачите:

DEN 271.20
Износ
Залиха

Сите позаоблена : машината е професионална дел од фитнес опрема за сите; тој нуди многу сила за обука карактеристики и има прилагодлива висина и длабочина.Напор обука : раката и назад поддржува се поместена со мека пена за да се спречи притисокот поени, обезбедување идеална поддршка за губење на обука.Материјал : Челик и пена, тежина : приближно 22 килограми, W x D x H приближно 97 x 65 x 190-230 cm, боја : Црна, Бела.Докажан квалитет : машината е добро дизајнирана фитнес центар; резултат на нашите години искуство и високите очекувања на нашите клиенти во спорт и фитнес сектор.Безбедност : солидна челична конструкција со не се лизга нозе обезбедува максимална стабилност и безбедност при вршење на сите вежби.Прилагодливи Салата Моќ Кула &Кула, Натопи Станица, се Повлече-Up Бар, Push-Up Костец, Мулти-Функционална Обука Опрема Затворен Дома Gym Material : steel Applicable сцена : фитнес опрема, спортски тренд, фитнес body Specifications : 045 црна, 045 white Telescopic опрема : 5 gears Product Категорија : Насловна Фитнес Сет.

Декларирани својства

Најдобри предлози