.

.

МЕЛНИЦА-MAX 110-43-632-41-001000 32 Позиции 15.24 mm Ред Проред 2.54 mm Теренот Преку Дупка Натопи Socket - 2 точка(а)

МЕЛНИЦА-MAX 110-43-632-41-001000 32 Позиции 15.24 mm Ред Проред 2.54 mm Теренот Преку Дупка Натопи Socket - 2 точка(а)

Мислење на купувачите:

DEN 787.20
Износ
Залиха

Type ICSockets : НАТОПИ Штекер.Style ICSockets : PCB Преку Дупка.Numberof Pins : 32. Termination ICSockets : Лемење Опашка.Теренот : 2.54 mm. 32 Позиции 15.24 mm Ред Проред 2.54 mm Теренот Преку Дупка Натопи Приклучок * * * * * * * За повеќе информации погледнете на спецификација лист се наоѓа во 'Downloads' подолу на слика *****.

Декларирани својства

Најдобри предлози