.

.

WENMENGWF Накит Кутија за Накит Кутија Ретро Боја Складирање Кутија Прстен Earring Ѓердан Хривнија Види Складирање Кутија за Накит Кутија 9/11 инчен Jewelries Колекции Организа?

WENMENGWF Накит Кутија за Накит Кутија Ретро Боја Складирање Кутија Прстен Earring Ѓердан Хривнија Види Складирање Кутија за Накит

Мислење на купувачите:

DEN 959.76
Износ
Залиха

Совршен девојки подарок за Божиќ, роденденот и секој незаборавен ден.Накит кутија спецификации : (должина * ширина * висина) што е за 9.05*5.51*3.14 инчи, и Б е за 11.02*7.08*7.08 инчи.А тежи околу 850g/1.87 кг/29.98 оз, и Б тежи околу 2700g/5.95 кг/95.23 оз.Оваа кутија за накит се направени од издржлив Aosong одбор.Тоа е лесен за употреба и може да ви помогне во организирање на вашиот накит.Тоа е наредени со мека фланелен боксери да се избегне гребење и удари на накит.Накит кутија усвојува традиционалните лак сликарство технологија, моделот е ретро и домот, на врвот и деликатна, и многу убава.На ретро и елегантен изглед одговара на вашата облекување маса совршено; можете да ги зачувувате вашите накит уредно во кутија за накит, понудата проштална на неуредна облекување маса.За било какви сомнежи и прашања, само контакти нас.Име на производ : Накит Box Product материјал : Aosong board Product големина : (должина * ширина * висина) што е за 9.05*5.51*3.14 инчи, B е за 11.02*7.08*7.08 inches Product тежина : Еден е за 850g/1.87 кг/29.98 оз, B е за 2700g/5.95 кг/95.23 oz Tips : 1. Поради разликата на светлината и снимање агол, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.2. Ве молиме потврдете го со големина на кутија за накит пред купување.3. Производот слика содржи само самиот производ и не содржи други производи.4. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.

Декларирани својства

Најдобри предлози