.

.

Накит Организатор,5 Слоеви Накит, Кутии за Жените,Голем Накит за Чување за Ѓердан,Earring,Прстен,Нараквица, 2021 Нови Сомот Накит Кутија со Шкафче за Девојки

Накит Организатор,5 Слоеви Накит, Кутии за Жените,Голем Накит за Чување за Ѓердан,Earring,Прстен,Нараквица, 2021 Нови Сомот Накит

Мислење на купувачите:

DEN 1199.76
Износ
Залиха

Сомот.Димензии (L x W x H) : 10.8" x 7.2" x 5.5" Тежина : 3.63 lbs. 2021 Новиот Дизајн : Повеќе Хуманизирано Голем капацитет jewewlry кутија, ве Молиме обратете се на слика Број 3. 5 Слоеви Големи Накит Организатор Кутија со 98 Оддели : Првиот слој : 17 ѓердан куки,Втор слој : 25 пара уво студ картички,Трет Слој : 16 Долго прстен слотови и 12 парови поголем earing студ картичка,Итн Слој : 6 часовници загради слотови,Петти Слој : 21 мали организатор, 1 голема складирање слот.Напредни Сомот Материјал : Нашиот Накит Организатор Кутија е направен од висок квалитет на сомот материјал,Тивко и Убаво организирани вашиот jewelries, заштита на накит од нула и прашина.Ти помогне, продавница за накит подобро.Надарени и Квалитет на Осигурување : Убав подарок за себе,мамо,девојка,ќерка,сопруга,пријатели на Божиќ, Роденден, Годишнина, Мајката Ден, Денот на Вљубените.Ние вети дека ќе имаме квалитет за осигурување, ако имате било каков проблем во врска со квалитетот, ве молиме да се поврзете со нас. 5 Слоеви Накит Организатор Голем Накит, Кутии за Жени, Девојки ( Ѓердан,Earring,Прстен,Кармини,Нараквица,Часовници,)Спецификации : Боја : Црна / Зелена / Блу / Pink Material : МДФ (Средна Густина Fiberboard),СТП (Полиуретан), Површина : Velvet Product Големина : 10.8"L x 7.8" W x 5.5"HProduct Тежина : 3.63 lb (1.7 kg)Постојат 5 слоеви фиоки во различни изгледи кои се Доволно Големи за да се стави сите ваши накит во Вкупно 98 Оддели : Првиот слој : 17 ѓердан куки, Втор слој : 25 пара уво студ картички, Трет Слој : 16 Долго прстен слотови и 12 парови поголем earing студ картичка, Итн Слој : 6 часовници загради слотови, Петти Слој : 21 мали организатор, 1 голема складирање slot Nice подарок за себе,мамо,девојка,ќерка,сопруга,пријатели на Божиќ,Нова Година на Подарок, Роденденски Подарок, Годишнина, Мајката Ден, Денот на Вљубените.

Декларирани својства

Најдобри предлози