.

.

JJHDM Накит Кутија Организатор Случај Транспарентен Акрилик Накит Организатор Кутија,Јасно Earring Носителот Накит Виси Кутии со 5 Сомот Фиоки за Обетки Прстен Ѓердан Х?

JJHDM Накит Кутија Организатор Случај Транспарентен Акрилик Накит Организатор Кутија,Јасно Earring Носителот Накит Виси Кутии со

Мислење на купувачите:

DEN 647.76
Износ
Залиха

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - Овој Накит Организатор Кутија со 5 различни сомот фиоки и вертикална earring носителот која тоа би можело лесно да ги организира сите прстени,ѓердани,нараквица,види,манжетната линкови,синџири,брошеви итн.Акрилик Накит Кутија чува вашите скапоцени накит за слободни од прашина и вода.Со премиум акрилик материјал,сите фиоки на ова акрилик накит организатор кутија се чисти,па лесно може да се извади на накит она што го сакате од складирање кутија.ВРВЕН КВАЛИТЕТ - Овој накит екранот организатор направени од високо ниво на транспарентност и издржливи акрилик материјал.Нема потреба да се грижите за скршени кога тоа паѓа надолу.Тоа може да се прикаже случај за сите вашиот накит.Внатрешната обвивка е направен од висок квалитет на сомот .Накит кутија за жените е мека на допир за да се задржи внатрешни работи на накит организатор и накит за слободни од гребење и оштетување.Големина на овој накит организатор е 25cm*14.5 cm*24.5 cm ,совршено одговараат со секоја суета,будоар или бања countertop.Може да се одржи оваа девојки накит кутија на вашето биро и не треба да се грижите за преземањето на просторот.На prefect подарок за мајка и девојка,сопруга,ќерка или било која друга специјалната жена во вашиот живот за роденден,денот на вљубените,мајки ден или Божиќ.Име на производ : Транспарентна Акрилик Накит Организатор Box Product материјал : Акрил,метал,velvet Purpose : за Да зачувувате прстени,обетки,белегзии,ѓердани,итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори,не може да биде благо боја разлика,ве молиме да се разбере.2. Горенаведените податоци за повикување само.Големината е мерени рачно,не се мали грешки,ве молиме обратете се на вистинскиот производ,ви благодарам.3. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил,ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.4. Добредојдени да ги споделат и повратни информации,така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.5. Ви благодариме за посетата на мојот продавница,кликнете на за да влезат во мојата продавница,сите ќе имаат многу производи.

Декларирани својства

Најдобри предлози