.

.

MyGift Индустриски Цевки Блек Метал Т-Бар Хривнија Накит & Ѓердан Прилагодлива Висина на Екранот Стои со Кафеава Дрво База

MyGift Индустриски Цевки Блек Метал Т-Бар Хривнија Накит & Ѓердан Прилагодлива Висина на Екранот Стои со Кафеава Дрво База

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

Накит кула екранот стојат со мат црна цевка т-бар и дрвени правоаголна основа.Лесно може да се прилагоди од 6.25 инчи во висина до 10.0 инчи во висина.Совршен за прикажување на различни ѓердани, белегзии, рачни часовници и повеќе. **Официјалната My Gift производ** Накит не се вклучени.Приближните Димензии (во инчи) : Општо - 11.75 H X 8.5 W X 4 Г прилагодливи накит стојат карактеристики на црна метална цевка Т-бар и torched дрво база, што ќе ви овозможи да ги организирате или прикаже вашиот накит.Висина на накит решетката е целосно прилагодливи, кои можат да се приспособат на различни големини на вашиот накит, и ќе не заземаат премногу countertop простор.Совршен за прикажување нараквици, ѓердани или прстени на маса или countertop површина во вашиот дом, салон, бутик или продавница, овој едноставен накит стојат може да обезбеди ефикасна организација на накит.На штандот, исто така, го задржува tabletop уредни и накит достапни.Одликувајќи се со комбинација на црна цевка метал и torched дрво, овој накит стојат може да донесе простор за живеење некои индустриски акцент, кој исто така ја надополнува рустик и индустриски-тематските decors.Тоа може да биде одличен подарок за вашите пријатели како housewarming подарок.На прилагодливи накит стојат карактеристики на црна метална цевка Т-бар и torched дрво база, што ќе ви овозможи да ги организирате или прикаже вашиот накит.Висина на накит решетката е целосно прилагодливи, кои можат да се приспособат на различни големини на вашиот накит, и ќе не заземаат премногу countertop простор.Совршен за прикажување нараквици, ѓердани или прстени на маса или countertop површина во вашиот дом, салон, бутик или продавница, овој едноставен накит стојат може да обезбеди ефикасна организација на накит.На штандот, исто така, го задржува tabletop уредни и накит достапни.Одликувајќи се со комбинација на црна цевка метал и torched дрво, овој накит стојат може да донесе простор за живеење некои индустриски акцент, кој исто така ја надополнува рустик и индустриски-тематските decors.Тоа може да биде одличен подарок за вашите пријатели како housewarming подарок.

Декларирани својства

Најдобри предлози