.

.

TONGSH Накит Armoire Накит Организатор Ѕид Монтирани Накит Armoire со Огледало Голем Накит Armoire Кабинет (Бела)

TONGSH Накит Armoire Накит Организатор Ѕид Монтирани Накит Armoire со Огледало Голем Накит Armoire Кабинет (Бела)

Мислење на купувачите:

DEN 710.40
Износ
Залиха

Ова не е само простор за заштеда на енергија, но исто така убави и практичен,Овој накит кабинет е комбинација на целосна огледало и накит кабинет,ви Помогне да заштедите пари да се купи уште еден огледало.Материјал : МДФ,Големина : 120*37*9cm.Заштеда на простор никогаш не изгледаше толку добар,Овој накит armoire се изложуваат најдобрите бараат работа во соба : Вашиот простор за живеење добива надградба со овој сестран, мулти-функционално парче што додава современи иновации да се безвременски класичен.Дали треба кабинетот, кои не заземаат многу простор,кабинетот може да бидат обесени на ѕидот, или виси над вратата,Тоа е лесно да се работи и простор за заштеда за домашна употреба,се вклопува во кабинетот ѕид, не е лесно да се оштети, и бојата е убава и лесно да се грижи за, не се акумулира правот и не се валкани лесно.Нашиот бизнис филозофија : квалитет и клиенти секогаш да биде на прво место, континуирана иновација, и постојано се донесе висок квалитет на нови производи на клиентите.Голема за да биде ставен во секоја соба,Тоа е најдобриот подарок за вашите пријатели или да си на Божиќ, Роденденот, Било Годишнини.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ : Lockable накит armoire со огледало ги држи сите вашиот накит организирани на едно место со многу earring слотови, прстен слотови, куки чување полиците прачка за чување на ѓердан, нараквица, шамија, бразлетна и други шминка предмети.Комбинација на целосна должина огледало и накит организаторот.Полна големина огледало е погодно за вас да се обидете вашата облека или накит на.Големина : 120*37*9cm.Пакетот Вклучува : 1 Накит кабинет.[Забелешка : Предмети, освен производи прикажани на сликата се за повикување само и не се вклучени].Тоа се вклопува во секој простор и ја прави вашата спална соба повеќе елегантна и убава,Ако сакате различни накит кабинет, ова е добар избор.Услуга начело : ефикасна, одговорна, serious Service цел : служат Само customers If имате било какви прашања по добивањето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори и да го реши проблемот во рок од 24 часа.Ви благодариме за изборот и купувањето на нашите производи.Вашето задоволство е многу важна за нас.Среќен шопинг.

Декларирани својства

Најдобри предлози