.

.

Накит Кабинет Големи Целосна Должина Armoire 2-во-1 Стојат Огледало Организатор-A

Накит Кабинет Големи Целосна Должина Armoire 2-во-1 Стојат Огледало Организатор-A

Мислење на купувачите:

DEN 2102.40
Износ
Залиха

Боја : Природна.Материјал : МДФ, Конструиран Дрво, Стакло.Производ Димензија : 21" x 16" x 68" (L x W x H).Огледало Димензија : 42" x 13" (L x W).Нето Тежина : 81 кг.Опис : Нашата самостојна накит кабинет со огледало е совршен прилог на вашиот дом!Направен од висок квалитет на МЕДИЈАПАН и инженерните дрво, овој накит складирање кабинет е издржлив и цврсти доволно да ви послужи за долго време.И овој накит кабинет карактеристики положба дизајн, што ќе ви овозможи да го поставите тоа каде ви се допаѓа во вашиот дом.Со помош на доволно простор за складирање, може да се соберат сите на вашиот накит и козметика во кабинетот.Згора на тоа, со целосна должина огледало дефинитивно ќе ви донесе прекрасен облекување и носење искуство.Со елегантен изглед и одлична практичност, ова огледало кабинет може да совршено се вклопуваат во различни декорација стилови и ќе ги исполни сите ваши накит складирање потреби.Карактеристики : Премиум МЕДИЈАПАН и инженерните дрво обезбедува набитост и durability6 полиците и 15 куки внатре се идеални за ставање козметика и jewelries Bottom кабинет со 3-висина прилагодлива полица за да се исполнат различни needs The целосна должина огледало дава јасна глава до пети поглед на outfits Exquisite & хуманизирано knob ви помага да ја отвори вратата easily High квалитет метал шарки за дополнителна стабилност и долготрајни use Anti-соборувањето на уреди за да се намали нервира несреќи за додаде safety Elegant изглед и стилски дизајн се вклопува и со секој дом decor Easy да се соберат со детални instruction Specifications : Боја : Natural Material : МДФ, Конструиран Дрво, Glass Product Димензија : 21" x 16" x 68" (L x W x H)Огледало Димензија : 42" x 13" (L x W)Нето Тежина : 81 lbs Weight Капацитет : 99 lbs Package вклучува:1 X Накит Cabinet1 X Настава.

Декларирани својства

Најдобри предлози