.

.

MSI Optix MAG270VC2 FHD 1800R Кривина Размер 16:9 Не-Отсјај Супер Тесни Рамки 1ms 1920 x 1080 165Hz Освежете го Оценувате Навалување/Вртливата/Висина Прилагодување AMD FreeSync 27 Криви Гејмерск

MSI Optix MAG270VC2 FHD 1800R Кривина Размер 16:9 Не-Отсјај Супер Тесни Рамки 1ms 1920 x 1080 165Hz Освежете го Оценувате Навалување/Вртливата/Висина

Мислење на купувачите:

DEN 5999.76
Износ
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 27" Криви Игри екранот (1800 R) – најдобрата игра потопување. 165 Hz Освежете го Оценувате – Одговори побрзо со неспокојот рамки. 1ms Време на Одговор – се Елиминира екран кинење и променлив рамка стапки.Прилагодливи Стенд – Лесно промена на позицијата на мониторот за максимална ергономија.Ноќно – Smart црна тјунер за да заличи вашиот ден со тоа што од фини детали во темни области. 27" Криви Игри екранот (1800 R) – најдобрата игра потопување. 165 Hz Освежете го Оценувате – Одговори побрзо со неспокојот рамки. 1ms Време на Одговор – се Елиминира екран кинење и променлив рамка стапки.Прилагодливи Стенд – Лесно промена на позицијата на мониторот за максимална ергономија.Ноќно – Smart црна тјунер за да заличи вашиот ден со тоа што од фини детали во темни области.Широк избор на Бои – Игра бои и детали ќе изгледа пореално и рафинирани.Адаптивно Sync Технологија – Спречување на екранот кинење или stuttering, за производство на ултра-мазна игра.Frameless Дизајн – Уживајте во крајната играчко искуство со супер тесни bezels. 178° Широк Агол на Гледање – Бои и детали остане остри со 178° широк агол на гледање.Анти-Треперење и Помалку Сино Светло – Игра дури и повеќе од спречување на замор на очите и замор.На МАГ серија е роден низ ригорозни квалитетот за тестирање и дизајниран да биде симбол на набитост и издржливост.Фокусирани на обезбедување најдобро корисничко искуство, МАГ серија има едноставен процесот на инсталација заедно со пријателски кориснички интерфејс што го прави најдобар избор за влез на ниво на гејмерите.Визуализира вашата победа со MSI Optix MAG270 VC2 Криви Гејмерски монитор.Опремен со 1920x1080, 165hz Refresh стапка, 1ms време на одговор од панел, Optix MAG270 VC2 ќе ви даде конкурентна предност што треба да ги симнат вашите противници.Изграден со адаптивни sync, Optix MAG270 VC2 може да одговара на екранот освежете го оценувате со твоите графичкиот процесор за ултра-мазна игра.Бидете сигурни дека ќе може да се погоди вашиот знак со сите најнови технологии вградени во MSI Криви Гејмерски монитор за конкурентна игра.

Декларирани својства

Најдобри предлози