.

.

Перформанси Алатка W89408 OHV & OHC Пролет Компресор

Перформанси Алатка W89408 OHV & OHC Пролет Компресор

Мислење на купувачите:

DEN 1278.96
Износ
Залиха

Дизајниран за употреба со главата на цилиндерот уште на моторот и во автомобил.Работи добро со цилиндри на главата се отстранети во текот на клупата поправка.Мулти-точка прилагодливи база за да се вклопи и гром безбедно да се различни глави на повеќето домашни и увозни автомобилот мотори.Апликации вклучуваат : Ауди, Нисан, Тојота, Chrysler, Хонда, Mazda, Мицубиши, Порше (924 & 928), Volvo, "ФОЛКСВАГЕН", BMW, Ford, Chevrolet, GMC, Линколн, Сатурн и повеќе.Спакувани во удар мувла случај.

Декларирани својства

Најдобри предлози