.

.

NBK MJC-95CS-BL-28-50 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, 28 мм и 50 мм Понесе Големина, Алуминиумски A2017

NBK MJC-95CS-BL-28-50 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, 28 мм и 50 мм Понесе Големина, Алуминиумски A2017

Мислење на купувачите:

DEN 12230.64
Износ
Залиха

Тесни Одговара Овозможува Пренос Со Нула Backlash На Ниски Вртежи.Одлична Флексибилност Овозможува Ексцентричност, Аголна Неусогласеност И Извртување На Вибрации За Да Биде Прифатена.Електрична Изолација Отпор Вредност : Не Помалку Од 2 ohms.Земја На Потекло : Сад.

Декларирани својства

Најдобри предлози