.

.

Мрзливи Сузан 4 Плоштад Товарот Прстени Може да Поддржи и До 300 Кг. (Pkg/3)

Мрзливи Сузан 4 Плоштад Товарот Прстени Може да Поддржи и До 300 Кг. (Pkg/3)

Мислење на купувачите:

DEN 2328.00
Износ
Залиха

Predrilled дупки за лесна инсталација.Здрав метална конструкција.Цинк-обложена да одолее на ' рѓа.Издржливи метална топка лежишта.Има и до 300 кг.Креирај свој екранот единици, зачин полици, кои служат коцки, чување полиците, ТВ или компјутер стои и многу повеќе.Пред насобраните, метал единици даде трајни услуга и планирам без проблеми на прстен на затворен челик топката лежишта.Цинк, обложени да одолее на ' рѓа.Лесно да се инсталира користење на пред-drilled дупки во рингот како водич.Направи 5/32" дупки во вашиот проект и да го прикачите на прстен со само-прислушување #6 завртки на соодветна должина.Масло на лежишта, ако сакате, дури и за полесно ротација.Овие 4" плоштад Мрзливи Сузан Прстени се тенок 5/16" длабоко но тие ќе го поддржи изненадувачки износ на телесната тежина и до 300 кг.

Декларирани својства

Најдобри предлози