.

.

mDesign 2 Ниво Врти Мрзливи Сузан Плочата Храна Чување на Организаторот за Кабинети, Провизии, Фрижидер, Countertops - застана на Работ - Деца/Деца - 9 Круг, Pack 2 - Морска Сина/Хро

mDesign 2 Ниво Врти Мрзливи Сузан Плочата Храна Чување на Организаторот за Кабинети, Провизии, Фрижидер, Countertops - застана на

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

ЛЕСНО СТИГНАТ до : Ова ротирачки складирање организатор рингишпил прави предмети лесно да се постигне, па дури и кога се чуваат на горните полици; Продавница за сите ваши малку еден е најважен; високите надворешни ѕидови keep items безбедно во место додека се на послужавник се врти.Употреба во внатрешноста кујната кабинети, на провизии полиците или во фрижидер; исто Така, одлично за чување бебе шампони, балсами, када играчки и други toiletries уредно чуваат и лесно достапни; Сет од 2. На ДВЕ НИВОА : Две нивоа на обновлив складирање зголемува просторот за складирање, особено во агол кабинети и длабока база кабинети, во кои предмети може да биде тешко да се постигне; Чување бебе шишиња или формули, sippy чаши, pacifiers, цевчиња, чинии, чинии, лажици, предници; Употреба во фрижидер да се организира храна за бебиња тегли и пошта или дете оброци и ужинки; Идеален во провизии или кабинет полици за сите на вашиот малку еден оброк - teething бисквити, житарици, и повеќе - има контејнери, кади, конзерви, кутии и.ЛЕСНО ПЛАНИРАМ - РОТИРА 360° : На плочата работи на мазни-плови нерѓосувачки челик топката лагери за лесно се вртат во секое време; Оваа ротирачки складирање организатор е совршен во толку многу простории од домот, Обидете се тоа во вашиот занает соба, playroom, перење/алатка соба, па дури и бања внатре кабинети или под мијалникот; Создаде погодно за складирање во куќи, станови, апартмани, condos, кабини, RVs и campers.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив BPA и Хлор слободни да се загрози-отпорна пластика; безбедна Храна; Топката лежишта се издржливи нерѓосувачки челик; Лесно Грижа - се чисти со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секој мерки 9" дијаметар x 7.8" висока.На m Design Нивоа Фабрика го прави брзо и лесно да го најдете вашиот омилен предмети.Ротирачките организатор врти целосна 360° правејќи го тоа едноставно да го зграби токму она што ви треба.Надворешниот раб држи сè во место додека лента е во движење.Одлично за pantries, кабинети, countertops, плакари, и полици.Обидете се внатре бања кабинет, провизии, фрижидер, занает соба, градинка, дом, канцеларија, перење или нови простории, гаражи, на countertops, полици или под мијалникот.

Декларирани својства

Најдобри предлози