.

.

HomDSim Алуминиум Метал Мрзливи Сузан Хардвер 360°Ротирачки Плочата Лежишта Вртливата Плоча Плочата за Јадење-Табела оков за Мебел Плочата

HomDSim Алуминиум Метал Мрзливи Сузан Хардвер 360°Ротирачки Плочата Лежишта Вртливата Плоча Плочата за Јадење-Табела оков за Мебел

Мислење на купувачите:

DEN 791.76
Износ
Залиха

Трпезариска маса плочата 360° слободно rotatable, тркалезна маса универзална база на плочата.Нека ви треба добар оброк!Двојно имајќи ротира непречено, е флексибилен, и занишан јазот е релативно мал, на beading е произведен, со лого капацитет е подобрен, и услугата животот е долга.Структурата е полн-beaded (големината и бројот на различни големини на плочата челични топки ќе се разликуваат).Во принцип, slewing имајќи себе има дупки за монтажа, подмачкување на нафта и запечатување уред за да се исполнат барањата на различни мебел индустрии.Различни видови на потреби.На slewing имајќи себе има компактна структура, погодно да ги насочуваат и ротација, лесен за инсталација и лесен за одржување, и на плочата нема звук и има добра флексибилност.На подмачкување на нафта меѓу челични топки се направени од увезени амортизацијата маст, која има мазна ротација и ниско ниво на бучава.Тоа не е сув за 2 години.Тивко ниво дизајн, внатрешниот и надворешниот прстени имаат висина на разликата од 3мм. * На плочата е подложен на голем износ на притисок и не е лесно да се деформирани или мелени.Погоден за дома, хотел инсталација.Избрани алуминиум материјал, алуминиум легура плочата база задебелена материјал, издржлив.Спречување на ' рѓа.Опис : На плочата е главно се користи за јадење маси.Поради тоа е лесно да се инсталира, еколошки и енергетски ефикасни.Повеќето луѓе сега користат за : екранот се залага, кабинети, мебел, јадење маси, кафе маси, ТВ сетовите, мермер маси, итн.Карактеристики : Производство на алуминиум плочата : материјал на производот е многу специфичен.Производите направени ќе бидат добро стокмено, флексибилни во ротација, светло во звук и доброто на товарот.Сметаат дека овој тип на плочата кога ќе користите електрични плочата.Лесно да се инсталира, еколошки и енергетски ефикасни, тоа е изборот на плочата.Предност на изборот на алуминиумски плочата е лесно да се инсталира.Само поставете ја плочата директно во центарот на маса, а потоа се стави на стакло на тоа.Сè е ОК : Второ, носивоста на алуминиум плочата е супер силни.Според резултатите од продавачот е персонален тест, а 300мм/12inch дијаметар .10мм / 0.39 дебелината на алуминиумска плочата, поставени на тежината на 250kg / 551lb, се уште се врти нормално.Само бидете внимателни да не го погоди плочата со неизбалансиран притисок и влијание.Ова е табу тема за плочата.

Декларирани својства

Најдобри предлози