.

.

MIZP Мрзливи Сузан Служат Плочата 360 степени Ротирачки Експлозија-Доказ Калено Стакло Плочата за Семејни Собири Банкет/Црна / 100cm

MIZP Мрзливи Сузан Служат Плочата 360 степени Ротирачки Експлозија-Доказ Калено Стакло Плочата за Семејни Собири Банкет/Црна / 100cm

Мислење на купувачите:

DEN 582.96
Износ
Залиха

▲ Ротирачкото лента во комбинација со црна калено стакло и злато жица моделот е едноставен и исклучителна, high-end и елегантен.Во споредба со обичните стакло, тоа е цврсти, трајни, товарот, еколошки, не-токсични, висока температура отпорни, и има долг животен век. ▲ Ротирачкото лента е полиран од страна на посебен процес, со мазни рабови, безбедно да се користи и не е лесно да се биде изгребани, што ќе ви овозможи да се јаде со вашето семејство без да се грижиш за безбедност. ▲ Алуминиум легура на база и висока прецизност сите-челик лежишта, трајни, отпорни на корозија, стабилна ротација, никаква бучава, и силна носивоста. ▲ Со овој ротари плочата, лесно можете да уживате во семејството оброци или сирење ужинка во семејството маса, така што сите храна е лесно да се дели. ▲ Оваа мрзливи Сузан е 70-110 cm во дијаметар, има голем обем, е убава и лесно да се чисти.Тоа е многу погоден за хотели, банкети, роденден партии, семејни вечери, канцеларија конференциски маси, итн., и, исто така може да се користи како ротари табела декорација.Овој круг мрзливи Сузан е опремен со комбинација на црна калено стакло и злато жица шема, алуминиум легура на база и висока прецизност сите-челик лежишта.Тоа е тивок, не се изедначи и не е лесно да се падне, што го прави ова ротирачки фах многу погодна за секој маса, многу погодна за декорација, садови И садови организаторот.Материјал : калено glass Shape : round Diameter : 70cm / 80см / 90cm / 100cm / 110cm Thickness : 10mm Recommended големина избор : 60 см; се препорачува тркалезна маса дијаметар : 100 cm70 см : Препорачана тркалезна маса дијаметар : 110 cm80 см : Препорачана тркалезна маса дијаметар : 120 cm90 см : Препорачана тркалезна маса дијаметар : 130 cm100 см : Препорачана тркалезна маса дијаметар : 140 cm110cm : Препорачана тркалезна маса дијаметар : 160cm Important забелешка : ◆ Бидејќи работ треба да бидат полирани, дијаметар на плочата може да има некоја грешка од 1 до 2 cm, и дебелината грешка е 0-2mm.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.◆ Поради бојата на вниманието и на екранот се различни, вистински објект, може да имаат одредена боја разлика, што е нормално.

Декларирани својства

Најдобри предлози