.

.

Стакло Мрзливи Сузан Големи, Мрзливи Сузан Плочата со Алуминиумска Основа Тешки Не-Пропадна, Тркалезна Маса Услуга Послужавник, Дебелина: 8мм, Индивидуализира

Стакло Мрзливи Сузан Големи, Мрзливи Сузан Плочата со Алуминиумска Основа Тешки Не-Пропадна, Тркалезна Маса Услуга Послужавник, Дебелина:

Мислење на купувачите:

DEN 2272.80
Износ
Залиха

Мрзливи Сузан плочата материјал е калено стакло, 80mm дебели, мазна, носат-отпорни, влијание-издржливи и отпорни на топлина, 20 пати од обична чаша, лесно да се чисти и може да се користи за долго време.Tabletop храна лента со завртување база.Деца на маса или било diners лесно може да се добие храна сакаат со помош на 360° спин табела.Споделување на храна никогаш не е така лесно.Цврстата основа, поголема во големина, може ефикасно да се спречи прекумерна странични притисок, нема да се олабави, и побезбедно.Ова е неопходно за семејството, неделни тематските вечера, па предмети на маса лесно да се движите и споделување на храна лесно.Ве молиме да се измери големината на вашиот десктоп пред купување на мрзливи Сузан.Кога ротирачки лента е ставен на десктоп, 30-40cm на просторот треба да се резервира на страната на десктоп.На транспарентни стаклени плочата додава современ допир на вашата кујна или countertop, и нејзиниот елегантен дизајн е погодна за речиси секоја декорација.Тоа е совршен за забава, презентирање мезиња, колачи и десерти, па дури и може да се користи како централен дел на трпезариска маса.Ротирачките плочата може да се користи за да се направи исклучителна housewarming, водителка или роденден подароци, 360° непречено ротирачкото, обезбедување на вас со поудобно јадење space Product име : Мрзливи Сузан Turntable Product материјал : калено стакло + алуминиумски база, нема потреба да се install Product големина : 24 Инчи (60 cm), 28 Инчи (70 см), 31.5 Инчен (80 cm), 35 Инчи (90 cm), 39 Инчен (100 cm)Производ дебелина : 8 mm Please забелешка : 1.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.2.Ние се рачно мерење, не може да биде 1-3cm грешка, ве молиме да преовладуваат во вид.3.Нашата продавница има различни стилови , можете да одат на мојата продавница видите.♥ КУПИ СЕГА со кликнување на "Додај во Кошничката Копчето", нема да бидете разочарани!.

Декларирани својства

Најдобри предлози