.

.

NGFF М2 за PCI-e 4X 1X Слот Столб Картичка Поставете М2 Копчето М за да PCIe X4 Адаптер Напон со LED Индикатор за NVME за Шлемови Рударска

NGFF М2 за PCI-e 4X 1X Слот Столб Картичка Поставете М2 Копчето М за да PCIe X4 Адаптер Напон со LED Индикатор за NVME за Шлемови

Мислење на купувачите:

DEN 161.04
Износ
Залиха

Поддршка 2260/2280 тип М. 2 SSD модул слот. ???????Транспарентна за оперативниот систем и не бара било каков софтвер возачи.PCI Express NGFF М. 2 М Клучни Машки да PCI-E 4 X Женски Адаптер Конвертор Картичка со Енергија Кабел.Овој адаптер им овозможува на корисниците да користат стандардни PCI-e 1x/4x картичка во М. 2 NGFF М клучни слот во десктоп или лаптоп.Поддржува пренос на податоци до 4.0 GB/s.Поддржува приклучок 3 (M Копче).Еден PCI-E 4 X женски приклучок и еден NGFF М. 2 Копче M машки конектори се достапни.Опис : Поддршка 2260/2280 тип М. 2 SSD модул слот.Транспарентна за оперативниот систем и не бара било каков софтвер возачи.PCI Express NGFF М. 2 М Клучни Машки да PCI-E 4 X Женски Адаптер Конвертор Картичка со Енергија Кабел.Овој адаптер им овозможува на корисниците да користат стандардни PCI-e 1x/4x картичка во М. 2 NGFF М клучни слот во десктоп или лаптоп.Поддржува пренос на податоци до 4.0 GB/s.Поддржува приклучок 3 (M Копче).Еден PCI-E 4 X женски приклучок и еден NGFF М. 2 Копче M машки конектори се достапни.Спецификации : Точка име : М. 2 PCIe 4 X Картичка Материјал : PCB + ABS + метал Боја : Бела Димензии : 80 x 23mm Моќ кабел : 4 pin кабелот за напојување, sata кабелот за напојување answer : ___________________________ Note : - Не може да биде малку грешка на големината за рачно мерење. - Бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Декларирани својства

Најдобри предлози