.

.

10ft Широк Преносни Бадминтон Тенис и Одбојка Pickleball Нето-со Торба, 2.5 ft - 5ft Прилагодлива Висина, Лесно Поставување, на Нето основа и Рамка, Затворен, на Отворено, на Пла?

10ft Широк Преносни Бадминтон Тенис и Одбојка Pickleball Нето-со Торба, 2.5 ft - 5ft Прилагодлива Висина, Лесно Поставување, на Нето

Мислење на купувачите:

DEN 2399.76
Износ
Залиха

【Трајни нето】 : нето направени од високо истрајност полиестер конец за шиење со 600 D оксфорд ткаенина, текстил со двојно шевовите за поголема стабилност. 【Брзо се Соберат】 : Лесно се врзани на за едноставна инсталација бадминтон додаток едноставен и супер брз собрание, без алатки. 【Висина прилагодлив за Широк употреба】 : Прилагодлива висина(2.5"-5") за Бадминтон,Тенис,Pickleball,или Фудбал / Фудбал Тенис.Игра Бадминтон, Тенис, Одбојка Или Други Over-The-Нето Спортски Каде Што Сакате, Одлична За Дворот, Салата, Плажа, Парк, Итн. 【Лесни & Преносни】 : Доаѓаат со трајни торбичката,погодно за чување и транспорт. 【Наменета За Професионални】 : За Обука, ова Најлон Јаже Одговараат За Стандард Бадминтон Двор.Јажето е Долга & Сила Доволно за Да се Тесни И да ја Задржите Рамнотежата Со Нето Пост.САМО ОГРАНИЧЕНО ВРЕМЕ ПОНУДА.НИ 3-5 Дена ПРЕВОЗОТ!Доживотно Guarante-e Wind-Доказ Преносни Бадминтон Тенис и Одбојка Pickleball Net Features:【Трајни нето】 : нето направени од високо истрајност полиестер конец за шиење со 600 D оксфорд ткаенина, текстил со двојно шевовите за поголема стабилност.【Брзо се Соберат】 : Лесно се врзани на за едноставна инсталација бадминтон додаток едноставен и супер брз собрание, без алатки.【Самостојна Нето】 : Оваа самостојна нето нема одредување на земјата е потребно,затоа што не само што не е совршена за на отворено, но исто така се идеални за внатрешна употреба.【Висина прилагодливи】 : Прилагодлива висина(2.5"-5") за Бадминтон,Тенис,Pickleball,или Фудбал / Фудбал Тенис.【Лесни & Преносни】 : Доаѓаат со трајни торбичката,погодно за чување и транспорт.【Наменета За Професионални】 : За Обука, ова Најлон Јаже Одговараат За Стандард Бадминтон Двор.Јажето е Долга & Сила Доволно за Да се Тесни И да ја Задржите Рамнотежата Со Нето Пост.【Широко Се Користи】 : Игра Бадминтон, Тенис, Одбојка Или Други Over-The-Нето Спортски Каде Што Сакате, Одлична За Дворот, Салата, Плажа, Парк, Итн.Спецификации : Боја : Црна Со Сини Sides Total Големина : 10 "x 5" x 3.4'Net Големина : 10 "x 2.5'Adjustable Висина : 2.5' - 5'Mesh Големина : 1.5" x 1.5"Тежина : Околу 6 LBs Material : ЈП Нето 420 D Оксфорд Полиестер Платно Торба Железо Tube Package Вклучува : 1 x Бадминтон Нето-со frame1 x Носи Торба.

Декларирани својства

Најдобри предлози