.

.

Babydoll Постелнина Мојсеј Кошница Лист Поли/Памук, во Бела, 13 x 27

Babydoll Постелнина Мојсеј Кошница Лист Поли/Памук, во Бела, 13 x 27

Мислење на купувачите:

DEN 204.00
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Машина Перат.Се вклопува 2" Дебела Душек.Ткаенина Содржина : Поли Памук.Објектот Пакет Тежина : 1.0 lb.Супер меки, ова поли памук лист е вистинско доживување за бебето.Квалитет и удобност, се она што го прават овој лист одлична опција и нашите листови се задржи нивната боја се мијат по миење.Оваа состојба, исто така, има еластична агли за супер сит се вклопуваат.

Декларирани својства

Најдобри предлози