.

.

Клер де Lune Розова Зајаци Плетен Мојсеј Кошница

Клер де Lune Розова Зајаци Плетен Мојсеј Кошница

Мислење на купувачите:

DEN 11760.00
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Оваа убава плетен кошница постелнина сет карактеристики симпатична бели зајаци со fuchsia bunny опашки на бебето розева позадина.На реверсот на coverlet е наредени убаво со современа petal дизајн во нијанси на розова и нане зелена.Лесен и здрав Мојсеј кошница.Завршил во пастелни розова тоа е навистина girly избор за градинка без да се загрозат на стил!.

Декларирани својства

Најдобри предлози