.

.

zgs78hh 12V 8 Ch RS485 Реле Одбор Modbus,RTU UART Далечински Управувач Switch DIN35 Железнички Кутија

zgs78hh 12V 8 Ch RS485 Реле Одбор Modbus,RTU UART Далечински Управувач Switch DIN35 Железнички Кутија

Мислење на купувачите:

DEN 791.76
Износ
Залиха

✿работен напон : DC 12 V. ✿работат на струјата : режим на 12m A, 1 штафета на 40m A, 2 се потпира на 68ma, 3 се потпира на 94ma, 4 се потпира на 120m A, 5 се потпира на 148ma, 6 потпира на 174ma, 7 се потпира на 199ma и 8 се потпира на 224ma. ✿MODBUS команда (стандардно) и на команда, контрола на владата. ✿Максимална доцнењето е 255 секунди под MODBUS команда и 9999 секунди во рамките на команда. ✿на командата може да биде текст со сериски супер терминал (сериски асистент); MODBUS настава може да биде текст со "MODBUS анкетата" покрај сериски порт супер терминал.Спецификации : Боја : Green Width : погоден за коло ширина um72 (внатре 72)Изолација одделение : пламен retardant VO grade Board должина : погоден за 10 cm големина : 100 * 72 * 20 MM (коло); 120 * 88 * 42mm (со водич железнички кутија)Количина : 1 pc Note : Нема мало пакет.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инч.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Реле Одбор(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Декларирани својства

Најдобри предлози