.

.

Ja Morant Кошарка Картички Избрани (5) Пакетот - Мемфис Grizzlies Трговски Картичка Подарок Пакет

Ja Morant Кошарка Картички Избрани (5) Пакетот - Мемфис Grizzlies Трговски Картичка Подарок Пакет

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

СОДРЖИ - асортиман на автентични картички од производители како што се Panini, Карики, и Topps.СОБИРА - Овие карти се голем плус на секое Morant или Grizzlies колекција.Точно картички по многу варира - ве молиме видете слики за можни картички.WRISTBANDS И ПОДАРОК ТОРБА, ВКЛУЧЕНИ СЕ UNBRANDED ПОДАРОК ПРЕДМЕТИ И НЕ СОДРЖАТ НИКАКВИ MORANT, GRIZZLIES, ИЛИ НБА ПОВРЗАНИ БРЕНДИРАЊЕ, ЛОГОА, ИЛИ ТЕКСТОТ.ЗАМИСЛЕТЕ ГЛЕДАЊЕТО на ВАШЕТО ДЕТЕ ОЧИ светне - кога ќе добијат овој кул подарок на нивниот омилен спортист.Секоја картичка е отстранета од оригиналниот фабрички запечатени восок пак, тоа може да има многу ситни носат, и доаѓа поединечно заштитено во својата мека и тврда пластика случај.Повеќето Morant картички ќе бидат во Grizzlies џерси, можеби се една или две во колеџ униформа.Одличен подарок за младите спортисти и деца.Вашето момче или девојка ќе сакаат овие предмети тргување картички!.Ja Morant е една од најпознатите добро заоблени големи мажи во НБА!Ова многу пет 2018-2021 Ja Morant кошарка картички прави голем дар и колекционери точка од која било Morant или Grizzlies фан.Сите карти се во близина на нане да нане состојба и се испраќаат со секоја картичка во свои индивидуални мека ракав и врвот loader или полу-цврсти ракав.Доаѓа со бонус подарок торба и две wristbands во тимот бои, што го прави совршен подарок за младите фан.WRISTBANDS И ПОДАРОК ТОРБА, ВКЛУЧЕНИ СЕ UNBRANDED ПОДАРОК ПРЕДМЕТИ И НЕ СОДРЖАТ НИКАКВИ MORANT, GRIZZLIES, ИЛИ НБА ПОВРЗАНИ БРЕНДИРАЊЕ, ЛОГОА, ИЛИ ТЕКСТОТ.

Декларирани својства

Најдобри предлози