.

.

Мини КОМПЈУТЕР,AMD Athlon Злато 3150U за Windows 10, 8GB/16GB DDR4 RAM меморија М. 2 NVME SSD Мини Десктоп Компјутер, Поддршка за WIFI 802.11 b/g/n/ac, BT4.0, RJ45/ДП/HDMI, Бизнис Мини Компјутер(16GB DDR4+512GB SSD)

Мини КОМПЈУТЕР,AMD Athlon Злато 3150U за Windows 10, 8GB/16GB DDR4 RAM меморија М. 2 NVME SSD Мини Десктоп Компјутер, Поддршка за

Мислење на купувачите:

DEN 1000.80
Износ
Залиха

[За Windows 10 Оперативен Систем] оперативен систем за Windows 10 враќа популарната start мени и го воведува нови услуги, како што се на Работ на прелистувач, кој ви овозможува да етикета веб страници на екранот. [Ефикасна Моќ] За AMD Athlon Злато 3150 U dual-core 2.4 GHz, до 3.3 GHz, ултра низок напон платформа и quad core обработка обезбеди најефикасен моќ. [Висока Дефиниција Image] Radeon Вега 3 графика GPU, графика на процесор со заеднички видео меморија обезбеди висок квалитет на слики за користењето на Интернет, основен фото едитирање и неформални игри. [3 Видови на ROM/RAM меморија Достапна] 128 GB/256 GB/512 GB М. 2 NVME SSD ROM, обезбедување на простор за чување на слики, видеа, музика, итн. 8 GB/16 GB DDR4 RAM меморија за да се обезбеди одлично познавање на работата и стабилна употреба. [Dual Излез] HD Multimedia Интерфејс и ДП двојна излез, која може да се прошири на вашиот гледање опции, можете да го поврзете уредот на HDTV или со висока дефиниција следи да се постави два екрани рамо до рамо.Како да го Користите : Plug and play, ве молиме погледнете го упатство за детали.Спецификација : Предмет Тип : Мини КОМПЈУТЕР Материјал : ABS, Метал Модел : MN22 ПРОЦЕСОРОТ Тип : За AMD Athlon Злато 3150 U ПРОЦЕСОР Брзина : 2.4 GHz-3.3 GHz графичкиот процесор : Radeon Вега 3 Графика HDD/SSD : Поддршка 2.5 инчен SATA HDD/SSD Оперативен Систем : Windows 10 Wi Fi : WIFI 802.11 b/g/n/ac+BT 4.2 Ethernet : Поддршка на RJ45 10/100/1000 M Изграден во Копчето Батеријата : 1 x CR2032, 245m Ah Пакет Листата : 1 x Мини PC1 x SATA Кабел 1 x Адаптер 1 x Plug 1 x Прирачник за Корисникот.

Декларирани својства

Item Type:
Mini PC
Material:
ABS, Metal
Model:
MN22
CPU Type:
For AMD Athlon Gold 3150U
CPU Speed:
2.4GHz-3.3GHz
GPU:
Radeon Vega 3 Graphics
HDD/SSD:
Support 2.5 inch SATA HDD/SSD
Operating System:
For Windows 10
WiFi:
WIFI 802.11 b/g/n/ac+BT 4.2
Ethernet:
Support RJ45 10/100/1000M
Built in Button Battery:
1 x CR2032, 245mAh
Package List:
1 x Mini PC1 x SATA Cable :
1 x Power Adapter :
1 x Plug :
1 x User Manual :

Најдобри предлози