.

.

Фред Тејлор Autographed Gators Бела 2015 Брзина Мини Шлем Insc - Beckett WBlue

Фред Тејлор Autographed Gators Бела 2015 Брзина Мини Шлем Insc - Beckett WBlue

Мислење на купувачите:

DEN 3000.00
Износ
Залиха

Ние Се Залагаме За Голема Услуга На Клиентите Со Брза Испорака.Ние Учествуваме Во Над 500 Autographs Signings Годишно.Ние Сме Мал Бизнис, Кој Започна Со Едно Лице И 19 Години.За Вашето Задоволство И Се Повторува Бизнис Е Нашата Цел.Ова е a Fred Taylorof на Флорида Gators рака autographed Riddell Фудбал бела 2015 speedmini шлем испишани со "1996 Националните Елисејските".Овој предмет има Beckett Сведок Автентикација, кој доаѓа со numberedsticker и појавување Beckett Сертификат за Автентичност.Можете да го погледнете овој објект на Beckett Автентикација веб-страница и тоа покажува кога и каде објектот е потпишан.Тоа беше потпишан или на јавен autograph изглед или приватен декрипциски.Ова е акции слика на објектот.Иако вие може да не ја прими оваа точната ставка, ставката што сте ја добие е речиси идентична, сосема нов, и во одлична форма.Ние го цениме вашиот интерес за нашите предмети и се стремиме да се направи на сите трансакции задоволување и професионални.

Декларирани својства

Најдобри предлози