.

.

Heretom Внатрешни Мини САС HD Кабел, Мини САС SFF-8643 да SFF-8643 Кабел, 50cm 1.6

Heretom Внатрешни Мини САС HD Кабел, Мини САС SFF-8643 да SFF-8643 Кабел, 50cm 1.6

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

На SFF-8643 е најновата HD Мини САС конектор дизајн за спроведување HD САС Внатрешни interconnect решенија. 36 pin Висока Густина (HD) Мини САС SFF-8643 Внатрешни кабел собранија се достапни за САС 2.1, 6 Gb/s и САС 3.0, 12 Gb/s спецификација.Хибридни верзии на овие нови кабли ќе се овозможи непречено преминување од 6 Gbps да 12 Gbps.SFF-8643 е новиот конектор се користи помалку PCB недвижен имот и овозможува поголема порта густина за внатрешни домаќините и уреди.SFF-8643 интерфејс е новиот конектор се користи помалку PCB недвижен имот и овозможува поголема порта густина за внатрешни домаќините и уреди.Поддршка до 4-ports (4 ленти) на САС на податоци и е во согласност со најновите САС 3.0 spec. [ Она што Ќе Добиете] 1 x Cable Creation 1.6 FT Мини САС SFF-8643 Кабел.

Декларирани својства

Најдобри предлози