.

.

Scienscope HD MAC2 Видео Инспекција Систем со defused LED Купола и Бум Стојат

Scienscope HD MAC2 Видео Инспекција Систем со defused LED Купола и Бум Стојат

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

1x да 35x со 8" на работната далечина. 720p HD напред монтирани LCD монитор и камера комбинација.Камерата го вклучува интегриран фотографирање за да вклучени 4 GB SD/USB картичка.Чистење на соба безбедно плови рака бум застане.Прилагодливи defused LED купола светлина за отсјај намалување.Новиот MAC2 HD Макро видео системи се компактни, гледај напред, high definition видео инспекција системи со можност за снимање HD слики во флеш мемориска картичка со притискање на копчето.Системите се 720p HD со 60fps на refresh брзина за брза и точна инспекција или собранието на делови.Подобрување на вашиот квалитет и намалување на очите и вратот вирус во исто време.

Декларирани својства

Најдобри предлози