.

.

4pcs Прилагодливи Мебел Израмнување на Нозе, Црна Струг Нога Најлон База Универзална Заеднички Навој Круг База Планирам Подлога, за Потешки Бироа, Троседот, Workbench (Бо?

4pcs Прилагодливи Мебел Израмнување на Нозе, Црна Струг Нога Најлон База Универзална Заеднички Навој Круг База Планирам Подлога,

Мислење на купувачите:

DEN 1623.84
Износ
Залиха

Прилагодливи тема дизајн за канцеларија или домаќинство светло должност мебел со навој штекерите (подножјата).Им овозможи на мебел да се пресели без да му несакани мобилност.Прилагодлива висина како вашиот бараат.Круг antislip перница дното.На израмнување нога е обично се користи за конференциска сала маси, потешки бироа, троседот, workbench, купување прикаже полици и така натаму.Име на производ : Прилагодлив Мебел Израмнување Feet Product Материјали : Најлон и Метал Производ Големина : М8(1) : Шасија дијаметар : 40 MM Навој дијаметар : М8 Завртка должина : околу 46mm Завртка Тип : Универзална Заеднички Апликации : машина алатки, мебел, итн.Димензии : 40 х 78mm/1.57 x 3.07"(Кол x H) Тежина : 210g М8(2) : Шасија дијаметар : 50 MMThread дијаметар : M8 Screw должина : околу 50mm Screw Тип : Универзална Заеднички Апликации : машина алатки, мебел, итн.Димензии : 50 x 80mm/1.97 x 3.15"(Кол x H)Тежина : 210g M10 : Шасија дијаметар : 50 MMThread дијаметар : M10 Screw должина : околу 50mm Screw Тип : Универзална Заеднички Апликации : машина алатки, мебел, итн.Димензии : 50 x 94mm/1.97 x 3.7"(Кол x H)Тежина : 320g M12(1) : Шасија дијаметар : 50 MMThread дијаметар : M12 Screw должина : околу 50mm Screw Тип : Универзална Заеднички Апликации : машина алатки, мебел, итн.Димензија : 52 x 84mm/2.05 x 3.31"(Кол x H)Тежина : 499g M12(2) : Шасија дијаметар : 80 MMThread дијаметар : M12 Screw должина : околу 100mm Screw Тип : Универзална Заеднички Апликации : машина алатки, мебел, итн.Димензија : 80x 142mm/3.07 x 5.59"(Кол x H)Тежина : 700g M16(1) : Шасија дијаметар : 80 MMThread дијаметар : M16 Screw должина : околу 100mm Screw Тип : Универзална Заеднички Апликации : машина алатки, мебел, итн.Димензии : 80 x 145mm/3.07 x 5.71"(Кол x H)Тежина : 1160g M16(2):Шасија дијаметар : 80 MMThread дијаметар : M16 Screw должина : околу 120mm Screw Тип : Универзална Заеднички Апликации : машина алатки, мебел, итн.Димензии : 80 x 160mm/3.07 x 6.3"(Кол x H)Тежина : 1344g Packge се Вклучени : 4 x Универзални Прилагодливи Нога Мебел Израмнување Feet Dear купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, рачни мерења на локации, итн.може да има и некои мали разлики.

Декларирани својства

Најдобри предлози