.

.

Adsamm / 32 x авто-Стап Чувствува Влошки / 0.98 x 0.98 (25x25 mm) / Сива/Плоштад/самолепливи Мебел глајд модели со Чувствува Дебелина на 0.059 / 1.5 mm

Adsamm / 32 x авто-Стап Чувствува Влошки / 0.98 x 0.98 (25x25 mm) / Сива/Плоштад/самолепливи Мебел глајд модели со Чувствува Дебелина

Мислење на купувачите:

DEN 391.44
Износ
Залиха

На мебел едрилици имате одбрано – самолепливи чувствува влошки – имаат следниве специјални карактеристики : – квадрат x 2.Инсталација совети : 1.Производителот гаранција може да не се применува.5 мм тенка, дискретно и сигурно и силно самолепливи feltpads како сигурна заштита за светлина мебел и предмети, како и за заштита на сите подови и мазни површини во домаќинството, канцеларија, хотел, угостителски објекти итн.Обемот на снабдување : 32 парчиња на самолепливи чувствува-влошки ( = 1 лист секој 32 парчиња ) се достапни во поставува на 1, 3, 5 и 10 (ве молиме кликнете на Adsamm за понатамошни информации).Како суптилна мебел глајд модели, parquet глајд модели, кат едрилици, кат заштитници, плочка едрилици .Самолепливи мебел глајд модели направени од чувствува во врвен квалитет од Adsamm. 5 mm - ова осигурува суптилни изгледа уште висока издржливост, овие ја штитат вашата лесен мебел и предмети, како и вашиот подови и површини од гребнатини, ленти и непријатни движење звуци. 2) Сега кора исклучите чувствува подлога од некоја заштитна фолија и притиснете лепило страна на чисто и суво место. - Тенок чувствува глајд модели од Adsamm се исто така погодни за слики, на сите виси објекти, како и мебел за заштита од гребење и оштетување на сите ѕидови. 3) Да се обезбеди дека лепило сила на приложените чувствува мебел глајд модели може да се постигне целосен ефект, ве молиме не користете го или се движат едно парче на мебел за околу 1 час. - Повеќенаменски користат за светлина и деликатна мебел, како од страна на маса, поле и полица, како и за свеќници, вазни, сапун, чаши, табела светилки, скулптури и така натаму. 5 милиметри тенок, optically суптилни чувствува влошки со висок лепило квалитет.На сигурен, високо лепило чувствува-точки ќе се користи за сите светлосни објекти, како што се вазни, украсни предмети, од страна на маса, стерео, hi-fi уреди, табела светилки, свеќа носители, сапун, чаши, но исто така и за слики и мебел за заштита од гребнатини и damag.5 cm – боја : сива – 1. - Идеален за parquet, плочки, ламинатни, ПВЦ, линолеум, мазна природен камен, винил подни, плута, ѕид, позадина, итн. - На чувствува има дебелина од 1.Идеален за сите мазна подни површини како што се parquet, ламинатни, мермер подови, плочки, природен камен подови, ПВЦ подни облоги, винил подови, плута, ѕидови, позадини и сл.

Декларирани својства

Најдобри предлози