.

.

Adsamm СТР-N-BL-18-4 СТР-N-BL-18 4 x Пластични Лизгачи со Ноктите, Црно, со Дијаметар од 18 милиметри

Adsamm СТР-N-BL-18-4 СТР-N-BL-18 4 x Пластични Лизгачи со Ноктите, Црно, со Дијаметар од 18 милиметри

Мислење на купувачите:

DEN 416.64
Износ
Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.Високо-квалитетни пластични мебел глајд модели со ноктите.Повеќе сигурен.Хигиенски мебелот и подот заштита за дома.Канцеларија Угостителството.Ordinations.Болници.Дома градинки и така натаму.Направен во Европа.Испробаните и проверени 1000 пати.Круг Ø 1. 8 см.Боја : црна.Исто така достапни на други бои и големини.Кутија содржина : 4 пластични едрилици со pin.Димензии : дијаметар од 18 милиметри, боја : црна, мебел едрилици изработени од пластика со игла со врвен квалитет со Adsamm.Ноктите едрилици вие одберете ги имаат следниве посебни својства : круг со дијаметар од 1.8 cm. - Боја : црна - разноврсна за мала до средна мебел, како мебел едрилици, чаир едрилици, чаир едрилици, чаир едрилици, чаир нога едрилици, parquet едрилици, кат едрилици, кат заштитници.како и за предмети и мебел. - За употреба на parquet, плочки, ламинатни, ПВЦ, линолеум, мазна природен камен, винил подни, тепих. - Врвот на мебел едрилици со ноктите, кои се веќе докажани 1000 пати во употреба во домаќинство и комерцијални апликации - Кутија содржина : 4 пластични едрилици со pin монтажа совети : 1. Марк центарот со пенкало. 2) по Можност лесно grained со тенка вежба или mandrel. 3) Сега ќе го притиснете пластични едрилица со помине во пред-жито, бидете сигурни дека ќе притиснете на мебел едрилица директно во пред-жито, така што дел од мебелот е, исто така, прави и стабилна. 4) Ако ноктите не може да се целосно да се притисне во материјалот, користат гумени mallet или ако не се присутни конвенционален чекан, каде што ќе се стави парче од дрво или парче густа ткаенина пред влијание за да избегнете оштетување на ноктите едрилица. 5. И ќе завршиш.Алал да му е на вклучите вашиот премиум квалитет кат едрилици.Adsamm - Квалитет од 2005 година.

Декларирани својства

Најдобри предлози