.

.

Manduka Оди Игра Јога Мат Превозникот со Џеб, Прилагодливи на Рака, Погоден за сите Јога Душеци

Manduka Оди Игра Јога Мат Превозникот со Џеб, Прилагодливи на Рака, Погоден за сите Јога Душеци

Мислење на купувачите:

DEN 840.00
Износ
Залиха

100% полиестер.ЈОГА МАТ ПРЕВОЗНИКОТ : - Оди Игра мат превозникот го задржува вашата јога мат достапен каде и да сте и ви овозможува да се земе вашата фитнес рутински во движење.Одликувајќи се со голема складирање џеб, совршен за вашиот телефон, картички, паричник, копчиња, или други лични предмети.ФИТНЕС ВО движење : Лесно се земе вашата мат помеѓу дома и студио со Manduka Одиме Игра мат превозникот.Едноставно, прилагодлив ремени работи и со душеци од сите големини.Надворешни складирање џеб ви овозможува да ги чувате вашите вредности блиски како што ќе патува или пракса.ЕДНОСТАВНОСТА НА КОРИСТЕЊЕ : за Брзо ослободување токи за оптимално пристапност.Одлично за јога, пилатес, фитнес и вежбање душеци.Се препорачува за : Manduka ПРО (standard & долг), PROlite (standard & долг), РЕЈТИНГ Адаптира, РЕЈТИНГ, РЕЈТИНГ лајт, e KO, мат, e KO лајт, X Мат, Започнете.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Временските и водоотпорен материјал.Направени од OEKO-TEX сертифициран 100% полиестер.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : 13.7" на рака, 5" x 8" џеб.Погоден за голем број на мат големини.Место чисти само.

Декларирани својства

Најдобри предлози