.

.

YOGAER Јога Мат Превозникот Рака, Прилагодлив Дебели Ремени Прашка за превоз на Големи Душеци, која се Протега Бенд

YOGAER Јога Мат Превозникот Рака, Прилагодлив Дебели Ремени Прашка за превоз на Големи Душеци, која се Протега Бенд

Мислење на купувачите:

DEN 2277.60
Износ
Залиха

✔2 ВО 1 ФУНКЦИОНИРААТ : Едната е јога врвка за носење јога мат, јога прашка рака превозникот е основен сет за јога опрема и воопшто спортска опрема.Друг е јога мат рака за истегнување за јоги стартер и напредни јогиите, ја зголемуваат еластичноста и цврстината. ✔ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : јога мат рака превозникот е клуч сет како јога мат, ремени и блокови додатоци за транспорт на јога мат, подигнат е прилагодлива и стегање циклуси на двата краја, тока за прилагодување големи јога мат носителот да се вклопи во повеќето јога душеци, вежбање мат (1/16" 1mm - 1/2" 12mm) , оди никаде без кеса. ✔СИГУРЕН ТРАЈНИ И УДОБНО : Направен од 3мм дебели, од 1,5 инчен ширина премиум полиестер и stitched два пати од други бренд јога мат носи на рака.тоа значи дека нашите јога носи на рака се повеќе издржливи мека и удобноста од другите јога мат носат на рака. ✔УБАВО MULTICOLOR НАПРАВЕНА за : Снабдување со многу различни светла боја јога рака превозникот за вашиот го избере, тоа е мода употреба јога превозникот во рамото и назад. ✔ЗАДОВОЛСТВО УСЛУГА : Нашата Yogaer мисија е да си дозволат најдобри јога реквизити и додатоци за да им помогне на јога се разбере телото и душата.Било кое прашање ќе даде одговор во рок од 24 часа и нуди 100% задоволство.

Декларирани својства

Најдобри предлози