.

.

Јога Мат Рака (Јога Мат не се Вклучени), Лесно-Cinch Јога Мат, Прашка, Јога Мат Превозникот, Мора да се Има Мулти-Цел Ремени

Јога Мат Рака (Јога Мат не се Вклучени), Лесно-Cinch Јога Мат, Прашка, Јога Мат Превозникот, Мора да се Има Мулти-Цел Ремени

Мислење на купувачите:

DEN 154.80
Износ
Залиха

Рака Мие Само. 1. ЈОГА ПОМОШНИК- Лесно Да се Земе Вашата Јога Мат, На кое Било Место.Нека Ви Вежба Грижете Се-Слободни. 2. РАЗЛИЧНИ БОИ 7 Бои за Да се Исполнат Вашата Боја на Избор. 3. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ 2.5 мм Дебел Памук Материјал, Компактен Ткаење Технологија, Мека И Издржливи, Заштита на Вашата Јога Мат, Но, исто Така, се Грижи За Вашите Раце И Рамена. 4. ПРИЛАГОДЛИВИ Издолжени Големина, Должина Може да Се Прилагоди, Погодно За Вас Да се Носат во Различни Јога Душеци. 5. ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА Наша Цел Е Да Обезбеди Премиум Јога Појас Производи, Така Што Ќе Имаат Пријатен Шопинг Искуство.Можете Да Не Контактирате Ако Имате Било Какви Прашања, Ние Ќе Ви Одговори 24 Часа И Да Се Обезбеди 100% Задоволство.

Декларирани својства

Најдобри предлози