.

.

Унисекс Јога Мат Торба, Вежба Јога Мат Превозникот со Прилагодливи Рамо, Рака Неколку Kudu, 6.7x33.9in/17x86 cm

Унисекс Јога Мат Торба, Вежба Јога Мат Превозникот со Прилагодливи Рамо, Рака Неколку Kudu, 6.7x33.9in/17x86 cm

Мислење на купувачите:

DEN 551.52
Износ
Залиха

Оксфорд Ткаенина.Се вклопат за Повеќето Мат Големини : Комплетна поштенски јога кеси се направена специјално за да го носат јога душеци во еден лесен, родово-неутрални, рамо, рака мат торба форма.Само слајд на вашето рамо и оди.Двојно Патент Криви од Страна на Отворање : Тоа е дизајниран со 2 мазен и здрав патентите, што го прави лесно да се стави настрана јога мат или други предмети.Лесно да ги Носите : Прилагодлив рамо, рака за кориснички должина и удобно носење, им овозможува на вашите раце и рамена да се релаксира и го задржува вашата рака за слободна кога ќе јога студио или салата.Јога Мат торбичката : Тоа може да се користи за многу цели : јога торба, јога мат превозникот торба, торба, пилатес торба, спортска торба, спортски торби, плажа торба, се носат во торба, и патна торба.Совршен за јога, пасишта, плажа патување, парк, итн.Шик Обрасци : Ова јога мат торба превозникот доаѓа со нежни шари, инјектирање повеќе енергија и динамика на вашата јога пракса и фитнес.Разноврсна Јога Мат Салата Торба -Јога -Пилатес -Салата -Совршен подарок за јога љубители -Повеќе Начини Да се Носат во Торба -Crossbody, лево-десно switchable -На лево или десно рамо, Рака carry Specifications Издржливи Ткаенини изградба е здрав и со многу простор за јога мат.Совршена Големина За Големи : 6.7x33.9in/17x86 cm; Мал : 6.3x27.1 во/16x69 cm.Прилагодливи Рамо, Рака Чувајте ги вашите мат чиста, сува и преносни.Продолжи животот на вашите вредни јога мат со заштитата на квалитетот се изградени, јога мат торба.Удобен Дизајн Пространа отворање и прилагодливи рамо појас Лесно да Пристапите и да го Носат.

Декларирани својства

Најдобри предлози