.

.

Ароматерапијата/Масажа На Етерични Масла; Органски And Чист Екстракт (Apple)

Ароматерапијата/Масажа На Етерични Масла; Органски And Чист Екстракт (Apple)

Мислење на купувачите:

DEN 286.80
Износ
Залиха

Бренд : F. Lin.Големина : 10 ml (0.33 мл)/стаклено шише.Сите Есенцијални Масла се 100% Чисто Растителна Екстракт.Не Разредување Додаде.Билансот & Хармонија на Телото и Умот.Ароматерапијата Масажа - масажата на себе или со партнерот.Бања - додадете 5-7 капки етерично масло на вашите работи се мие со вода и се меша добро пред да дојдеме во када.Соба Freshening - да користите нашата Етерични Масла во вашиот омилен diffuser или се обиде на Органски метод со Кристално Почвата.Општа Домаќинство Freshening - Додадете неколку капки масло на вашиот корпата за ѓубре, перење измијте го, исцедете, вакуум филтер кеса, или на ткиво за сместување во вашите фиоки.Сите Есенцијални Масла се 100% Чисто Растителна Екстракт.Не Разредување Додаде.

Декларирани својства

Најдобри предлози