.

.

Smart Bottoms Се Премногу Паметни Покрие 2.0 Водоотпорен Пелена Маска

Smart Bottoms Се Премногу Паметни Покрие 2.0 Водоотпорен Пелена Маска

Мислење на купувачите:

DEN 528.00
Износ
Залиха

100% TPU Полиестер.Ткаенини Направени во САД, се Сече и се Собраа во Мексико.Предвремени затворање.Машина за Миење Топло, Линија Сува или на Ниска Топлина.Направени од медицинско-одделение, водоотпорен TPU ткаенина.Прилагодливи за да се вклопи во повеќето бебиња од раѓање до медиокритет.Нежно еластична околу нозе помогне да се спречи протекување без да остават траги.Може да се користи со било која марка на insert, prefold, или опремени пелена.Издржливи прилепува им овозможи овој производ да се користат со години.

Декларирани својства

Најдобри предлози