.

.

LOLANE Интензивна Нега Keratin Поправка Маска - Подмладување Коса Оштетена Од Боење 200 g. x 8 компјутери.

LOLANE Интензивна Нега Keratin Поправка Маска - Подмладување Коса Оштетена Од Боење 200 g. x 8 компјутери.

Мислење на купувачите:

DEN 2790.96
Износ
Залиха

Додадете Keratin да го надополнува оштетена коса од боење процес да имаат совршен жив, долготрајна сенка.Meadowfoam Семе на Нафта : Против слободните радикали дава брилијантен сјајна и долготрајни коса боја.Додадете Keratin да го надополнува оштетена коса од боење процес да имаат совршен жив, долготрајна сенка.Meadowfoam Семе на Нафта : Против слободните радикали дава брилијантен сјајна и долготрајни коса боја.

Декларирани својства

Најдобри предлози