.

.

Mx Puring Богатството Интензивна Маска за Сува, да се Третира и Истакна Коса 33.8 Унци

Mx Puring Богатството Интензивна Маска за Сува, да се Третира и Истакна Коса 33.8 Унци

Мислење на купувачите:

DEN 1437.60
Износ
Залиха

Mx Puring Богатството Интензивна Маска за Сува, да се Третира и Истакна коса 33.8 Оз "Слободен Ѕвездена Секси Бакнеж Усна Plumping 10 Ml".Лекување на маска за интензивна акција.Богата со Ленено Масло и Морков се Извлече.Своите анти-оксидирачки својства се изврши ревитализација на акција на сува, да се третира и истакна коса структури.Оставајќи косата мека и полна со живот.ПРОИЗВЕДЕНО ВО ИТАЛИЈА / НОВ ПРОИЗВОД.Богата со Ленено Масло и Морков Екстракт, своите анти-оксидирачки својства се изврши ревитализација на акција на сува, да се третира и истакна коса структури оставајќи косата мека и полна со живот.

Декларирани својства

Најдобри предлози