.

.

NUOLUX Маскара Четка,50pcs за Еднократна употреба Силикони Маскара Прачки Четка во Собата

NUOLUX Маскара Четка,50pcs за Еднократна употреба Силикони Маскара Прачки Четка во Собата

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

Дали ви се бараат различни видови на четки за сите вашата маскара апликација потреби?Дали сте во потрага по врвен квалитет маскара прачки да го замени вашиот користат оние?Објектот е пакет на 50pcs професионални eyelash маскара шминка алатка, која може да навивам или чешел трепките.Совршен за одделување на трепки пред или по маскара примена и извршување преку вашиот трепките / веѓите.Ако сте шминка уметник и ќе се најде повторно користење на маскара прачки нечиста, оваа 50-парче најголемиот дел пакет ќе биде совршена за вас и ќе ви трае долго време.Висок-квалитет обновливи торбичка вклучени која ви овозможува да ги чувате далеку вашата маскара прачки безбедно или да ги донесе со вас каде и да одите.Маскара прачки се валкани и linty многу брзо и не е лесно да се чисти.За големи резултати во секое време, за еднократна употреба eyelash маскара е дефинитивно вистинскиот избор за професионална шминка уметник и сите дами кои шминка редовно.Маскара должина : Околу 10.7 cm/ 4.2 инчен; Четкање должина : Околу 2.8 cm/ 1.1 инч.Description Do ќе бараат различни видови на четки за сите вашата маскара апликација потреби?Дали сте во потрага по врвен квалитет маскара прачки да го замени вашиот користат оние?Објектот е пакет на 50pcs професионални eyelash маскара шминка алатка, која може да навивам или чешел трепките.Совршен за одделување на трепки пред или по маскара примена и извршување преку вашиот трепките / веѓите.Карактеристики - Бренд : NUOLUX.- Боја : Како на слики прикажани.- Рачка материјал : Пластика; Маскара четка главата материјал : Силикон.- Маскара должина : Околу 10.7 cm/ 4.2 инчен; Четкање должина : Околу 2.8 cm/ 1.1 инч.- Четка глава може да се bended малку како што треба.- Погоден за одделување на трепки пред или по маскара апликација.- Алтернативни употреби, можат да се применат за око шминка растворувач, течни eyeliner, кармини, итн.- Заштита на вашите очи со изборот на eyelash маскара, особено треба да се шминка често.- Постојат 5 различни четка глави, кои се погодни за секој, без разлика на нивната eyelash тип и она што тие се случува да го користите четки за.- Маскара прачки се валкани и linty многу брзо и не е лесно да се чисти.За големи резултати во секое време, за еднократна употреба eyelash маскара е дефинитивно вистинскиот избор за професионална шминка уметник и сите дами кои шминка редовно.Пакет Including50 * NUOLUX за Еднократна употреба Силикони Eyelash Маскара Прачки Четка Поставите Козметички Eyelash Продолжување Spoolies Applicators.

Декларирани својства

Најдобри предлози