.

.

X-DREE M2x10mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Y Тип Рамна Глава Подесувате Доказ за Безбедност Завртки 100pcs(M2x10mm 304 Acero Inoxidable Tipo Y Cabeza plana На prueba де manipulaciones Tornillos de seguridad 100 unids

X-DREE M2x10mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Y Тип Рамна Глава Подесувате Доказ за Безбедност Завртки 100pcs(M2x10mm 304 Acero Inoxidable

Мислење на купувачите:

DEN 263.28
Износ
Залиха

Име на производ : Y Тип Подесувате Доказ Завртки; Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Y Тип Подесувате Доказ Завртка.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 24g; Димензија : 10мм / 0.4"(Вкупната Должина).Навој Дијаметар : M2 / 0.08"; Глава Дијаметар : 3.7 mm / 0.14"(Diámetro де ла rosca : M2 / 0.08' '; Diámetro де ла cabeza : 3.7 mm / 0.14' '.Се вози Тип : Y Тип(Tipo де unidad : Tipo Y. M2x10mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Y Тип Рамна Глава Подесувате Доказ за Безбедност Завртки 100pcs Tamper Доказ за Безбедност Y Тип Машина Завртки.Овие сврзувачки елементи се направени од високо отпорни на корозија 304 од не ' рѓосувачки челик.Посебни драјвери се бара за инсталација и отстранување на Security сврзувачки елементи.Анти Кражба Машина Завртки се обезбеди повисоко ниво на безбедност за вас со своите вози дизајн, кој го спречува отстранување со нормален завртка возачи.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Опис на Spanish M2x10mm 304 Acero Inoxidable Tipo Y Cabeza plana На prueba де manipulaciones Tornillos de seguridad 100 unids Nombre del producto : Tornillo на prueba де sabotaje tipo Y; Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) компјутери x Tornillo на prueba де sabotaje tipo YColor директорот : Tono plateado; Материјал : Acero inoxidable 304 Peso : 24g; Dimensión : 10мм / 0.4' '(Longitud Вкупно) Diámetro де ла rosca : M2 / 0.08' '; Diámetro де ла cabeza : 3.7 mm / 0.14' 'Tipo де unidad : Tipo Y.

Декларирани својства

Најдобри предлози