.

.

INCREWAY Завртка Опфаќа, 100pcs Црни Пластични Завртки Капа Шарки Пати во Текот Капи Гума Прашина за Миење Флип Блузи со Складирање Кутија (Црна)

INCREWAY Завртка Опфаќа, 100pcs Црни Пластични Завртки Капа Шарки Пати во Текот Капи Гума Прашина за Миење Флип Блузи со Складирање

Мислење на купувачите:

DEN 206.40
Износ
Залиха

ВИСОК КВАЛИТЕТ Овие завртка опфаќа се изработени од квалитетна пластика, цврсти и трајни, не е лесно да се скрши, а на површината е мазна, изгледа квалитет, еколошки и не-токсични,добра отпорност на топлина,добра изолација.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА Едноставно прикачите на завртка.ЛЕСЕН ЗА СКЛАДИРАЊЕ Овие завртка капи се одржа во пластична кутија , лесен и удобен за чување на овие мали предмети, во случај тие ќе се водат за исчезнати.КОРИСНИ ЗАВРТКА ОПФАЌА завртката опфаќа се многу применливи во секојдневниот живот, тие можат ефикасно да се спречи завртки од прашина, вода, дожд, итн., на тој начин може да се продолжи вашиот завртка услуга живот.ПАКЕТ СОДРЖИНА пакетот вклучува 100pcs завртка капи и 1pc складирање кутија.

Декларирани својства

Најдобри предлози