.

.

50pcs М1.6 x 5 mm Филипс Пан Глава на Машина Завртка Нерѓосувачки Челик ABBOTT

50pcs М1.6 x 5 mm Филипс Пан Глава на Машина Завртка Нерѓосувачки Челик ABBOTT

Мислење на купувачите:

DEN 132.00
Износ
Залиха

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Пан Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавница за други големина,Ако постои нешто што треба, не двоумете се да контактирате со нас.Постојат различни големини на располагање, но тие не се сите наведени.

Декларирани својства

Најдобри предлози