.

.

МЛС Колумбо членови на Екипажот, Автентични Нацрт Шамија, OSFA

МЛС Колумбо членови на Екипажот, Автентични Нацрт Шамија, OSFA

Мислење на купувачите:

DEN 716.40
Износ
Залиха

Акрилик.Машина За Миење. 100% Акрил.Жакард Разголување Логоа & Wordmarks.Службен Шамија На МЛС Нацрт.Не Машина За Миење, Не Кајгана, Не Сува Чиста.Се Носат Што Играчите Се Носат!На МЛС Автентични Нацрт Шамија, од Страна на Adidas.

Декларирани својства

Најдобри предлози