.

.

Силна iD Лесно се Вклопуваат Тренингот Резервоарот Блузи, за Жени Спортски Сали Фитнес Резервоарот Врвот

Силна iD Лесно се Вклопуваат Тренингот Резервоарот Блузи, за Жени Спортски Сали Фитнес Резервоарот Врвот

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

89% Полиестер, 11% Spandex.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Макс Перформанси : Останете активни во оваа ракави блузи, за жени во вашиот најинтензивна тренингот; овие жени е резервоарот на врвот имаат лесна ткаенина која фитили далеку пот; овие перформанси влага wicking кошули жените сува брзо имајќи удобно кул.Тренингот Тенкови : Овие спортски сали блузи, за жени се еластичен, flexi и да останете во место додека работат надвор; атлетски блузи, за жени се тенок одговара на рамниот вашата форма; некои боја варијации функција strappy назад детали за овие тренингот тенкови за жените.Мулти-Цел Носат : Овие тренингот облека за жени не се само за најтешките тренингот, но резервоарот на врвот се големи како спортски резервоарот врвот или извршување на резервоарот; овие тренингот резервоарот на врвот на жените може да се носи како женска атлетик блузи за салата обука или енергија за вежбање.Стилски Тренингот Врвот : Нашата СИЛНА i D фанови се фитнес fanatics, па носат овие секси резервоарот блузи, за жени, за време на вашиот интензивна фитнес вежби ако сакате да се чувствуваат и да изгледаат одлично; можете да изберете од мали тренингот блузи, за жени, плус големина на резервоар блузи, за жени.Задоволство Гарантира : Ако не сте задоволни со овие СИЛНИ i D тренингот на резервоар за жените, ние ќе им даде целосна наплата ИЛИ пост прашање тука и ние ќе следи за да бидете сигурни дека вашата шопинг искуство е неверојатен; посета на Вашите Нарачки да иницира наплата.

Декларирани својства

Најдобри предлози