.

.

PROTECTO Милениче Вратата Заштитник – 18 x 12 Премиум Мачка Нула Подлога – Тешки Јасно се Покријат за да се Заштитат Врата, Рамка & Мебел од Гребење – Трајни Штит за Внатр?

PROTECTO Милениче Вратата Заштитник – 18 x 12 Премиум Мачка Нула Подлога – Тешки Јасно се Покријат за да се Заштитат Врата, Рамка

Мислење на купувачите:

DEN 405.60
Износ
Залиха

Универзална Одговара : Работи на било кој стандарден домаќинство вратата за заштита од домашни миленици кои страдаат од поделба анксиозност; конечно ќе имаат нула-слободен врати и се грижи слободен дена.Транспарентен Дизајн : Добие непосредна резултати против ноктот гребење со оваа врата штит (одговара на повеќето големина миленици), заштита од наслика штета, крајот дрво поправки, и да ги зачувате вашите изнајмување на депозит.Издржливи 0.75 мм Поликарбонат : Подобро од britle пластика, оваа врата shield е силна јасно заштита, што е исто така доволно флексибилен за да се покријат трим - сега може да се брани и двете вратата & рамка на врата без никаква штета на вашето куче или мачка.Флексибилни & Отстранлив : Погодно кука & јамка сврзувачки елементи се брзи и едноставни за да се исклучите, па дури и ако вие исто така ги покрие трим тоа е брзо и лесно да се отстрани кога компанијата ќе престане со.Не Сече да ја Инсталирате на Вашиот PROTECTO Куче на Вратата Нула Guard е со големина правилно право надвор од кутијата, така што нема потреба да се намали дупки за рачки на вратите - едноставно чиста и сува површина, потоа инсталирате лепило сврзувачки елементи и тоа е спремно да ги заштити сите денот долго.

Декларирани својства

Најдобри предлози