.

.

Qotie Куче Кревет Принцеза Тактика VIP Bichon Дијамант Кутре Kennels Кревет Перат Кожа Лето Милениче Троседот Луксуз

Qotie Куче Кревет Принцеза Тактика VIP Bichon Дијамант Кутре Kennels Кревет Перат Кожа Лето Милениче Троседот Луксуз

Мислење на купувачите:

DEN 998.40
Износ
Залиха

????Машина перат. ????Лесно Собранието, нема специјални алатки потребни. ????Доволно пополнување, вашето куче длабоко спиење и да се релаксираат. ????Не-пропадна дното е совршен за плочка & тврдо дрво подови. ????Година удобност во било кој тип на информации за времето или клима. ????За подобри резултати, машина за миење или чистење со светлината во вакуум. ????Идеален за домашни миленици да имаат свој куче гајба кревет или личен простор во автомобили или секоја соба во вашиот дом.

Декларирани својства

Најдобри предлози