.

.

Buhbo МАЧКА 8 Етернет Кабел SSTP Заштитените Мрежен Кабел Категорија 8 RJ45 26AWG (1 ft) Сина

Buhbo МАЧКА 8 Етернет Кабел SSTP Заштитените Мрежен Кабел Категорија 8 RJ45 26AWG (1 ft) Сина

Мислење на купувачите:

DEN 143.76
Износ
Залиха

Брзо Супериорен Perfomance : Поддржува голем опсег до 2 GHz (2000 MHz) и праќа податоци за брзина од 25/40 Gbps.Дизајнирани да се користи во сервер апликации, cloud computing, центри за податоци, и високи перформанси компјутерски мрежи апликација.Совршен за да се поврзете Playstations, Xbox, Мрежни Адаптери, Центри, Прекинувачи, Рутери, DSL/Кабелски Модеми, и Печ Панели.Изградба : 26 AWG заштитените извртени бакарни жици кои обезбедуваат заштита од EMI/RFI пречки, бучава, и крстот се зборува.Ова ќе ја зголеми сигурноста и точноста на преносот на податоци.Ro HS жалбата , ANSI за минлив исхемичен напад/EIA-568-C. Злато позлатен заштитените RJ45 конектори.Големина на : 1 ft | Боја : Сина.

Декларирани својства

Најдобри предлози