.

.

Wellmet 14 Инчен Кристал Лустерот,Farmhouse Бронза Бања Лустери,4-Светло Foyer Осветлување Виси Pendant Светлина Тела за Спалната соба Entryway Живеење Детска Соба Коридор Плакарот

Wellmet 14 Инчен Кристал Лустерот,Farmhouse Бронза Бања Лустери,4-Светло Foyer Осветлување Виси Pendant Светлина Тела за Спалната

Мислење на купувачите:

DEN 4079.76
Износ
Залиха

Ретро Антички Дизајн : Кристал Лустерот е направена од железо и акцентирани со суптилна лизгање врежани детали, 6 слоеви кристално јасно капки дека додадете суптилни трепет на вашиот простор.Лустери Големина : Синџир : Синџир Max 35.4-инчен(Прилагодливи), Лустерот Вкупно : D : D 13.98-инчен; H 22.04-инчен; Крошна Дијаметар : D : D 4.72-инчен; H 1.1-инчен.Предложи Простор Одговара : На farmhouse лустерот совршен за entryways, foyers, расадник, бебе соба, девојката соба, спална соба, купатило, кујна, трпезарија, идеален за 20 квадратни ft до 60 квадратни ft.Сијалица, Големина : Foyer осветлување користи четири E12 candelabra сијалица(Max 60w по крушка), работи одлично со двете блескаво или LED лустерот светилки (НЕ се ВКЛУЧЕНИ).Оркестарот Вашиот Дом : Вклопуваат со Класичен, модерен, farmhouse, луксузни, транзиција, индустриски, селски гроздобер, тоа ќе создаде романтична амбиент и додадете класа на вашиот место.

Декларирани својства

Најдобри предлози