.

.

ПРАВИ НЕШТО ГОЛЕМО DSG Outerwear Жените Kylie 4.0 Ладна Клима Капка-Седиште Лов Лигавче/Панталони

ПРАВИ НЕШТО ГОЛЕМО DSG Outerwear Жените Kylie 4.0 Ладна Клима Капка-Седиште Лов Лигавче/Панталони

Мислење на купувачите:

DEN 4799.76
Износ
Залиха

Предвремени затворање.На Kylie 4.0 Капка Седиште Лигавче/Панталона има пад седиште функција за брз пристап до кога природата повици.На лигавче се конвертира во панталони со unzipping отстранлив врвот лигавче дел.На прилагодливи snap inseam дека прилепува на три различни должини од 28.5" да 32.5".Прилагодливи половината табовите и подвезици помогне да се обезбеди со поудобно, обичај се вклопуваат.На тенок профил 120 грам изолација ви држи топло уште мобилен, додека тивко бранеа tricot школка ви држи исклучени се движат низ шумата и полиња.DWR третира и 100% целосно се снимени шевовите помогне да се фрли вода надвор од ткаенина обезбедување водоотпорен и windproof перформанси.Големи рака потоплите џебови и бедрото товар џеб со патент затворање ви даде додадени складирање на вашиот лови.DSG Outerwear се залага за Правење на Нешто Големо!Она што е голема е кршење на мувла за модерен и функционален лов, риболов, и спортска облека за жени, посебно во лажат пазари каде женската облека е обично afterthought.

Декларирани својства

Најдобри предлози